Opinie o naszym Salonie Optycznym

Maciej Kubicz

Zadowolony klient

Zdecydowanie polecam !! Od wejścia widać pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy badanie wzroku wykonane z mega dokładnością, w salonie było też kilka innych osób do każdego indywidualne podejście zauważyliśmy to przez tą chwilę kiedy my wybraliśmy oprawki każdy poczuł sie "zaopiekowany" 😉 na pewno wrócę. Ludzi z taką pasją i wiedzą w dzisiejszych czasach się rzadko spotyka !!

Magda

zadowolona Klientka

Super salon. Pan Michał bardzo kompetentny i sympatyczny. Ma dużą wiedzę i doświadczenie przy badaniu wzroku i doborze oprawek. Jest cierpliwy, słucha klienta i świetnie doradza. Bardzo duży wybór oprawek, a te, które mi zaproponował przyniósł jeszcze z zaplecza! Do tego atrakcyjna cena i super dobrane etui. Szybka realizacja zamówienia. Teraz na prawdę dobrze widzę i świetnie się czuję w nowych okularach! POLECAM

Joanna Owczare

Zadowolona klientka

Zdziwiłam się, że na osiedlu otwiera się salon optyczny, jeszcze bardziej się zdziwiłam, że tam trwa. ALE... jak trafiłam z polecenia znajomych do salonu, niczemu się nie dziwię.Salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do badania wzroku, Pan Michał jest profesjonalistą, ma doskonały kontakt z klientem. Słucha i proponuje. Dość szeroki wybór oprawek i szybki czas realizacji. Wyszłam z salonu zadowolona i widząca wszystko wyraźnie. BARDZO POLECAM!!!

Mariusz Owczarek

Zadowolony klient

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Michała. Badanie wykonane szybko i precyzyjnie. Szkła dobrane idealnie. Świat oglądany przez nowe okulary wygląda znacznie lepiej. To była moja pierwsza wizyta w New Glasses, ale na pewno nie ostatnia.Dziękuję Pani Michale za szybkie i dokładne zbadanie mojego wzroku oraz za całą usługę. Jak widzę, jestem kolejnym zadowolonym i wdzięcznym klientem. Samych takich Panu życzę. Do zobaczenia!